Dôvody, prečo navštíviť predajňu podlahy

Predajňa podlahy

Premýšľate nad kúpou novej podlahy a neviete sa rozhodnúť? Prečítali ste všetky možné diskusie na internete? Urobiť si prieskum trhu je super nápad. Ale, priama návšteva predajne podlahy je na nezaplatenie. Prečo? Čítajte a dozviete sa viac. 

Predtým, ako sa rozhodnete ísť na nákup a prieskum kamenných predajní podláh, si zmerajte miestnosť. Získate tak predstavu, koľko materiálu budete potrebovať a aká bude približná cena. 

Poriadne si premyslite dizajn podlahy. Predovšetkým, či sa hodí k vášmu interiéru a nábytku. Podlaha by mala ladiť s vaším nábytkom. Ako to urobiť, sa dočítate v našom článku Ako zladiť podlahu s nábytkom

Pripravte si otázky, ktoré by ste sa chceli spýtať priamo personálu. U nás vo Vanes Slovakia máme kvalifikovaný personál, ktorý vám vie nielen poradiť ohľadne vlastností kvality podláh, ale aj pomôcť s dizajnom. 

Aké sú výhody návštevy predajne podláh?

Farby a dizajn uvidíte naživo

Monitor počítača alebo mobilného telefónu môže farby skresľovať. Máte priamu skúsenosť s farbami, odtieňmi a aj povrchom. Ak premýšľate nad kombináciou farieb, viete si ich prirovnať a priamo môžete vidieť výsledný efekt. Takúto skúsenosť vám nedá žiadny katalóg či internetový obchod.

Vyskúšate materiál podlahy

Rovnako ako farby dokážete ohodnotiť aj materiál, z ktorého je podlaha vyrobená. Môžete ho chytiť,  pozriete sa na materiál zblízka. Zistíte, či je príjemný na dotyk. V niektorých predajniach sa môžete po jednotlivých typoch prejsť. 

Podlahu uvidíte na dennom svetle

Na dennom svetle si viete poriadne pozrieť jednotlivé typy podlahy. Ak je predajňa umelo osvetlená, môžete si prejsť k oknu alebo von pred predajňu. Zároveň získate predstavu, ako bude vyzerať vo vašom interiéri. Je to skúsenosť, ktorú vám internet ani katalóg neponúka.

Jednoduché porovnanie podláh

Pri plánovaní kúpy podlahy väčšinou premýšľame nad viacerými variantmi. Či už je to dizajn, farba alebo materiál. Priamo v predajni si ich viete porovnať a získate predstavu, čo by vám viac vyhovovalo. 

Takto si viete vybrať aj farbu a materiál prechodových alebo soklových líšt. Kombinovanie líšt a podlahy je potom omnoho jednoduchšie. 

Podlahu uvidíte na väčšej ploche

Na jednej lamele alebo obrázku lamely nevidíte, ako bude podlaha vyzerať ako celok. V našej predajni Vanes máme podlahy poskladné do väčších celkov. Máte možnosť vidieť, ako vyzerá na väčšej ploche a v prípade vzoru aj jeho výsledný dizajn.

Poradíte sa s odborníkmi

V katalógu alebo na e shope nájdete veľké množstvo informácií o jednotlivých typoch podláh. Avšak, v predajni sa viete priamo spýtať odborníkov, ktorí vám aj poradia. Dokážu vám zodpovedať aj náročnejšie otázky, prípadne otázky ohľadom montáže. Pomôžu vám vybrať kompletne materiál potrebný na pokladanie podlahy. 


U nás vo Vanes Slovakia si viete vybrať veľké množstvo podláh priamo na eshope Kvalitné podlahy. Následne nás môžete navštíviť v našich predajniach v Žiline alebo v Trenčíne, kde vám vieme odborne poradiť. Ak ste nováčik v oblasti ukladania podláh, môžete využiť služby nášho parketového štúdia a s pokládkou podlahy vám pomôžeme.

Ďalšie články